23 Ocak 2013 Çarşamba

Kız Çocukları Bayılacak

               Kendi küçüklüğümden biliyorum kız çocuğu için uzun saç çok önemlidir,çok sever kızlar uzun saçı. Benim saçım kısaydı ,lastikli etekleri kafama geçirip saç yapardım veya  eşarpları iki yandan bağlayıp başıma geçirip yapay saçlarımla etrafta salınırdım. Ne çok isterdim uzun saçım olsun fakat gelişimimi etkilemesin diye kısacık kestirrilerdi saçımı. İyi de yapmışlar, o yüzden bu kadar uzun boylu , boylu poslu oldum :) Şaka şaka 1,63 boyum :)

Kızlarınıza yapın bunlardan eminim bayılacaklar, burada fermuar ile yapılmış ama aklıma gelmesede başka şekilde de yapılabilir diye düşünüyorum.
Detaylar burada
Kolay gelsin

Her an kendime yapabilirim benim çok hoşuma gitti..21 Ocak 2013 Pazartesi

Herşey Üst Üste Geliyor

Farkındayım bloğu ihmal ediyorum, fakat geçerli bir sürü nedenim var. Kreşe başladım evet evet kreşe başladım tabi oğlumda benimle geliyor. 1 hafta beraber kreşe gittik tam alıştı haftaya artık bırakıp yetişkin olmanın tadını çıkarabilirim dediğim anda hastalandı. Ateş'e karşı soğukkanlıyımdır prş başlayan ateş cmt pazar 40'larda seyredince doktora gittik ve antibiyotik verdi. Eşim seyahate gitti , 20 yaş dişim çok zor bir şekilde çekildi. Yorgunum, uykusuzum , sanırım gün ışığını da yeterli alamıyorum arada içim bunalıyor.

Bir süre herşey yoluna girip, yeni düzenimize alışana kadar pek burayla ilgilenemiyecekmişim gibi duruyor.

Minik bebişlerinizi için eğitici yapımı kolay bir oyun gözüme çarpttı hemen paylaşayım dedim.


16 Ocak 2013 Çarşamba

Durex'ten Yataktaki Performansınızı Ölçen Bir Uygulama: Sexmograf


Seksi bir kadından daha iyisi varsa, o da yatakta zıplayan seksi bir kadındır! Yukarıdaki videoda yatağı (hatta odayı!) sallayan Durex kızı Alina’yı görebilirsiniz. Bu kız bir teknoloji harikası olsa gerek... :)

Ama esas teknoloji harikası, Durex’in Sexmograf uygulaması... Bir mobil aplikasyon düşünün; yatağa telefonu koyduğunuzda titreşimleri algılayarak performansınızı ölçen! Gecenin sonunda kim tavşan, gol kralı veya makineli tüfek rozetini kapmak istemez ki? ‘Ses getirecek’ bu deneyimi siz de yaşamak istiyorsanız, uygulamayı buradan indirebilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/app/sexmograf/id507055633?mt=8

Mobil aplikasyonun yanı sıra; Sexmograf’ın bir de oyununu yapmışlar. Yatağı ve odayı sallamak yetmez; oyunda bir de web sitesini sallıyoruz! Daha çok tıkladıkça daha yüksek performans gösterdiğimiz sitede, Alina’nın sürpriz videolarıyla da karşılaşıyoruz. “Sen iste Alina, ben tıklarım” diyenler buraya: http://www.durexsexmograf.com/ Yatağı da performans tablosunu da sallarım diyorsanız Sexmograf’a!

Kim bilir Durex daha ne sürprizler yapacak... Takipte olmak isteyenler Facebook hayran sayfasına: https://www.facebook.com/Durex.Turkiye


Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 Ocak 2013 Çarşamba

Sulu Boya TablolarBugün yılın 2. günü , çocuğunuzla yere kocaman bir örtü serin ve sulu boyanızı alıp içinizden geldiği gibi renk cümbüşü yapın. Yaptığınız resim sizi yansıtsın 2013'ten beklentilerinizi güzel hayallerinizi , içinizdeki güzellikleri sulu boyayla resme vurun. Açık açık hayallerinizi resmetmenize gerek yok. Sır dolu güzellikler olsun. Sonra bu güzel remin üzerine yapştırıcı dökün, sonra isterseniz tuz( ben tuzsuz halini daha çok sevdim) ta ta ta ta işte size harika tablolar.