30 Mayıs 2012 Çarşamba

Puzzle - Yapboz KolyeÇocukları mutlu etmek çok kolaydır. Ben eminim kızınıza en iyi arkadaşıyla veya biricik annesiyle kullanabileceği bu puzzle yaptığınızda çok sevinecektir.  Ben şahsen bu yaşımda bile bir kızım olsa takmak için can atardım. Birbirini tamamlayan eski 2 puzzle alıp üzerine istediğiniz renkte kestiğiniz kağıdı yapıştırın ve süsleyin sonra delerek ipler geçirip boynunuza asabilirsiniz.


29 Mayıs 2012 Salı

Babalar Günü Kartı


              Anneler günününde burada değildim o yüzden o gün ile ilgili bir şey yayınlayamadım kimseye bir faydam olmadı, fakat babalar günü için canla başla çalışacağımı söyleyebilirim.. İşte bu ilki; minik ellerle hazırlayacağınız bu güzel kartın içine istediğinizi yazabilirsiniz,yapıştırabilirsiniz veya çizebilirsiniz.

27 Mayıs 2012 Pazar

Karton ŞatoÇoğunlukla kızlara yönelik oyun, oyuncak , süs, püs ve benzeri şeylerin yer aldığı blog dünyasında tek tük de olsa erkek çocukları için bir şey bulabilmek güzel. Erkek anneleri bu nadir bulabildiğim oyuncak fikrini değerlendirmenizi öneririm. Kız anneleri üzülmeyin isterseniz küçük bir kaç haretekle prensesiniz için güzel bir şatoya dönüştürebilirsiniz.


                      MerMagInterlockingCastle4

MerMagInterlockingCastle3

Kaynak ve Şablon için Tık23 Mayıs 2012 Çarşamba

Aradığınız Emlak Hurriyetemlak.com'da!

                  Emlağa dair her şeyi tek çatı altında buluşturan www.hurriyetemlak.com, çok seçenekli güncel ve detaylı ilanlarıyla, gelişmiş arama özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımıyla, sektöre dair güncel haberleri ve istatistiki bilgileriyle, tam anlamıyla emlak sektörünün nabzını tutuyor.

Satılık ve kiralık daireler, ofisler, iş yerleri ve tüm konut projelerini bulabileceğiniz www.hurriyetemlak.com, sunduğu çok sayıda seçenekle size aradığınız emlağı mutlaka bulma olanağı sağlıyor.

İlanlarda okul, hastane, restoran, alışveriş merkezi gibi çevre bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Video desteğiyle gayrimenkulü içindeymişcesine izleyebiliyorsunuz. Baktığınız evin ya da iş yerinin net konumunu harita üzerinde görebiliyorsunuz.

Bu kadar kolaylık ve çok seçenek varken www.hurriyetemlak.com’da, aradığınız emlağı ya da emlağınızın talibini bulmanız an meselesi!

Bir bumads advertorial içeriğidir.


21 Mayıs 2012 Pazartesi

Uzun Zamandır Yoktum

           Bu kadar ara vermek değildi niyetim, sizlere bir şey söylemeden 2 haftalığına İstanbula gittim. Giderken hazırlıklı gittim orada post yazmaya vaktim olmaz diye burada çeşitli postları taslak olarak kaydedip orada yayınlamak üzere sakladım. Ne yazık ki evdeki hesap çarşıya uymadı orada bilgisayarım yoktu Ipad'le yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Resimler çıkmadı ben de görselleri olmadan anlamsız olan postları silmek durumunda kaldım. 2 haftalık İstanbul gezimiz 3 hafta sürdü, döndükten sonra iş, güç adapte olma süreci derken bu kadar vakit geçti. Artık döndüm işleri bitirdim, iş biter mi? düzene oturttum demek daha doğru olacak. Ve ta ta ta tam karşınızdayım.  Bugün neler neler yaptığıma dair bir kaç fotoğraf paylaşayım, yarın kaldığımız yerden devam ederiz.14 Mayıs 2012 Pazartesi

Sweet Colors ile Çocuğunuza Güzel bir Hediye Kazanma Şansı Yakalayın


Sweet Colors’ın marka çalışmaları 2002 yılında, “Terzi Hakkı Usta”nın kendi adını taşıyan torunu Hakkı Argün ve ağabeyi Gökhan Argün tarafından Tasarım Nakış ve Tekstil’i kurmasıyla başlamıştır. Dünyaca ünlü bir çok markanın fason üretimini yapmaya başlayan firma, Taç, Days In Colors, Sarev, Decobianca, Home Sweet Home ve ABD menşeili Casaba Sofia, gibi dünyaca ünlü bir çok markanın kreasyonunda çözüm ortaklığı yapmıştır. Bu kreasyonlarda Tasarım Nakış’ın geliştirdiği “Kadife Nakış” tekniği uzun yıllar kullanılmıştır..Markalara tasarlanan on binlerce ürünün kazandırdığı tecrübeyle, markalaşma süercine başlayan Tasarım Nakış, yurtiçi ve yurtdışına Sweet Colors markası adı altında yeni tasarımlar geliştirmiştir. Ürün yelpazesi içinde çocuk grubundan yetişkinlere yönelik havlu, bornoz, ev tekstili, nevresim takımları, uyku tulumları ve notebook çantası üretimi marka kapsamında ağırlık kazanmıştır.


Sweet Colors’ın ar-ge ve ür-ge ekibinde bulunan isimler arasında dünyaca ünlü markalara tasarım yapan isimler bulunmaktadır. Bu isimler arasında Hüseyin Çil, 25 yıl boyunca Chicco markasına özel tasarımlar ve numeneler hazırlamış, tecrübesiyle Sweet Colors markasının şuan ki kadrosunda ürün geliştirme (Ür-ge) müdürü olarak görev üstlenmiştir. Aynı zamanda firmanın temellerini atan “Terzi Hakkı Usta”nın çırağı olması, firma açısından ayrı bir önem ve gurur kaynağı olma özelliği taşımaktadır.


Günümüz satış stratejilerinde önem kazanan Network Marketting sistemini, firmanın programına dahil eden Sweet Colors yurt içi ve yurt dışına sanal mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Ürün yelpazesi kısıtlanarak sadece en çok talep gören özel tasarımların satıldığı sanal mağazadaki amaç; bu özel ürünleri müşterilere uygun fiyatlarda sunmak ve memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır.
Sweet Colors'da özellikle çocuklarınız için güzel ürünler bulabilirsiniz. UT-006

NVD-009

NVD-027
Portatif Bebek Sandalyesi - 001

İncelemek ve alışveriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelelim hediyemize 
1 KİŞİ ÇOCUĞUNUN RESMİNİN BASILI OLACAĞI NEVRESİM TAKIMININ SAHİBİ OLACAK


NVD-030 

Şansınızı Denemek İçin Şartlar :
-Sweet Colors facebook sayfasını beğenmek ve paylaşmak.(Beğendim paylaştım demenize gerek yoktur )

-Çekilişimizi linki ile birlikte 
blog, facebook veya twitterda duyurmak

-Ad soyad mail adresnizi ve duyuru linkinizi yorum olarak yazmak.


              Son Katılım Tarihi: 30 Mayıs                      Bol Şans